Ексклюзиви
Пʼятниця, 15 лютого 2008 07:01

Перший платиновий фільтр з"явився в Україні

У рамках програми "Абсолютна якість — назавжди" лікеро-горілчаний завод "Хортиця" на відміну від інших виробників модернізує своє виробництво щопівроку. Черговою інновацією стало впровадження унікальної технології платинової фільтрації, що не має аналогів в Україні.

Платина є найбільш рідкісним та дорогим металом. Суть фільтрації полягає в тому, що під час взаємодії із платиною "Хортиця" очищується від альдегідів — домішок, що відповідають за похмільний синдром. При цьому алкоголь, після насичення іонами платини, набуває основної властивості цього металу — абсолютної чистоти. Установка повністю автоматизована. У випадку несвоєчасної заміни фільтра, лінії розливу блокуються комп"ютером, а виробництво продукції припиняється. Таким чином, можливість несвоєчасної заміни фільтра виключена. Це гарантує максимальну ефективність фільтрації і дозволяє досягти абсолютної якості алкоголю.

Підтвердженням ефективності інновації стала перемога торгової марки "Хортиця" у найбільшому в СНД конкурсі "ПРОДЕКСПО-2008", що пройшов у Москві. Дегустатори X міжнародного конкурсу в рамках виставки одноголосно присудили найпрестижнішу нагороду — Гран-прі "ПРОДЕКСПО-2008" — продукції торгової марки "Хортиця". У журі конкурсу були представники компаній-конкурентів "Хортиці", що виключає можливість недобросовісного суддівства.

Лікеро-горілчаний завод "Хортиця" лідирує на українському алкогольному ринку із часткою в 29%. Він оснащений устаткуванням світових лідерів виробництва і є найдорожчим у галузі. Інвестиції в підприємство склали $55 млн. ТМ "Хортиця" нагороджена понад 200 медалями, здобутими в міжнародних конкурсах, і є найкращою в Україні.

Зараз ви читаєте новину «Перший платиновий фільтр з"явився в Україні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода