Ексклюзиви
Середа, 26 грудня 2007 07:08

Одеса залишиться без тепла

Із 11 січня через борги населення Одеси може лишитися без опалення, кажуть чиновники міськвиконкому.

— Відключення станеться, якщо до 10 січня комунальне підприємство "Теплопостачання Одеси" не розрахується за спожитий у грудні газ, — розповідає Сергій Агуца з міськради. — На 20 грудня населення сплатило лише 32 відсотки сум, нарахованих за опалення та гаряче водопостачання.

У "Теплопостачанні Одеси" кажуть: за цей рік підприємство подало більше ніж сім тисяч судових позовів на боржників. Сума боргу становить понад 7 млн грн. Більше 50% населення розрахувалися за борги, щойно отримали повістку до суду. Іноді виконавча служба описувала майно боржників.

— Не завжди є гроші, час та бажання сплачувати за комунальні послуги. Та коли приходять судові виконавці, то гроші знаходяться, — зізнається колишній боржник Сергій Прохоров, 58 років. — Такі заходи мають позитивний вплив. Зараз я сплачую за все і вчасно.

— Наше підприємство підготувало житловий фонд для боржників, які не мають іншого майна, крім квартир, — говорить заступник начальника з питань фінансів Іван Донченко. — Але за всі роки ще нікого не відселяли.

Зараз ви читаєте новину «Одеса залишиться без тепла». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 5034
Голосування Як ставитеся до заміни паперових 1, 2, 5, 10 гривень на металеві?
  • Позитивно. Це світова практика
  • Негативно. Монети незручно носити
  • Потрібно йти до безготівкового розрахунку
  • Байдуже. За ці гроші зараз нічого не купиш
  • Це не першочергова проблема. Схоже на імітацію змін в країні
Переглянути