Вівторок, 04 вересня 2012 07:00

Людмила Попик живе у собачому вольєрі

Жителька райцентру Тальне Черкаської області 31-річна Людмила Попик із чоловіком кілька останніх тижнів живуть у собачому вольєрі. Їхній будинок провалюється під землю.

— Дитину відправили до батьків, собаку вигнали, а самі мусимо жити у вольєрі, — показує на купу ковдр і покривал, що лежать на ліжку. — У хаті жити страшно. У будь-який момент може завалитися.

Будинок — на південній околиці Тального, поблизу цукрозаводу.

— Три роки тому ми купили тут житло, — розповідає Людмила. — Не минуло й року, як почала тріщати стеля, за нею — стіни, фундамент і нарешті провалюватися підлога, — показує тріщини.

Комісія з надзвичайних ситуацій визнала будинок Людмили Попик аварійним.

— Річ у тім, що в часи Середньовіччя в місті було вирито безліч підземних ходів. Тепер вони провалюються. На цій вулиці в середньому раз на три роки обвалюється ґрунт. Причому по діагоналі, в напрямку лісу, — розповідає працівник місцевого музею 43-річний Олег Шатайло.

— Ніяких ходів там немає, — каже краєзнавець 71-річний Валентин Гордєєв. — Поблизу тієї вулиці — цукрозавод. Раніше люди рили ями й зберігали там буряки. Тепер ці ями й проявляються.

У міськраді Тального родині обіцяють дати інше житло.

Зараз ви читаєте новину «Людмила Попик живе у собачому вольєрі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі