Пʼятниця, 12 вересня 2008 07:15

Домашню ковбасу продавали по 38 гривень

Автор: фото: УНІАН
  Чоловік веде корову після закінчення виставки ”Агро-Поділля-2008”. Хмельницький, 6 вересня 2008 року
Чоловік веде корову після закінчення виставки ”Агро-Поділля-2008”. Хмельницький, 6 вересня 2008 року

На сільськогосподарській виставці "Агро-Поділля-2008", що відбулася 6 вересня в Хмельницькому, продукти харчування можна було придбати вдвічі дешевше, ніж на звичайному базарі.

Виставку традиційно організували на території племоб"єднання. Відкрили о 10 год.

— Я питаю, почім пиво, — ділиться враженнями Григорій Подільський, 25 років. — А вони кажуть, що безплатно. І пиво непогане. Домашня ковбаса по 38 гривень. І така, що пальці оближеш.

Відвідувачі могли придбати картоплю по 1,5 грн/кг, оселедці по 5 грн. У середньому, ціни були вдвічі нижчими, ніж базарні.

За словами заступника начальника головного управління з агропромислового комплексу в Хмельницькій області Володимира Кирилюка, агровиставка має особливість:

— Тут у ширшому асортименті представлено техніку для ведення малого та середнього сільськогосподарського бізнесу. Значно збільшено пропозицію тварин найкращих племінних господарств області для реалізації їх фермерам та сільським приватним дворам.

Зараз ви читаєте новину «Домашню ковбасу продавали по 38 гривень». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода