Середа, 14 травня 2008 07:13

Дітям в Одесі заборонили вигулювати собак

Нещодавно в Одесі дітям до 14 років заборонили вигулювати собак. Особам до 18-ти не можна гуляти з небезпечними породами. Відповідні Правила утримання тварин прийняла міська рада.

— Дітям до 14 років заборонено вигулювати навіть маленьких такс, — каже Анжеліка Крутенко з управління екології. — Ми зробили так тому, що з 14 років наступає кримінальна відповідальність. А таких собак, як вівчарки, доги, добермани, бульдоги, тер"єри, ротвейлери, заборонено вигулювати людям до18 років.

Правилами утримання домашніх тварин передбачено вигулювати собак на повідках, а небезпечних — у намордниках. Власники мають укласти договір про страхування від  шкоди, яку може заподіяти тварина. За недотримання правил платитимуть штраф від 17 до 119 грн. За систематичні порушення собаку можуть забрати.

— У нас є скарга на жінку, яка не хоче вдягати намордник на свого ротвейлера. Сумніваюся, що штрафи допоможуть змінити ситуацію. Тому собаку доведеться забрати, — пояснює Крутенко.

Зараз ви читаєте новину «Дітям в Одесі заборонили вигулювати собак». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода