Ексклюзиви
Пʼятниця, 15 березня 2019 06:30

Будинки засипало борошном

6 березня три багатоквартирні будинки по вул. Заводській у Миколаєві засипало борошном. Буревій зніс його з довколишніх зернообробних підприємств: елеватора, морського порту, Миколаївського комбінату хлібопродуктів, залізниці та "Агроальфатерміналу".

— Нас засипає борошном 10 років, — розповідає 47-річна Ірина Кострикіна з вул. Заводської. — Цього разу прилетіло з Портового елеватора. Ми вже знаємо: якщо будинки рожеві — це кукурудзяне борошно, сірі — ячмінне, білі — пшеничне. Лушпинням засипані всі двори, машини. Ми постійно цим дихаємо, вікна не відкриваємо.

На 6 березня рятувальники Миколаєва оголошували штормове попередження.

— Казали порту, щоб призупинили відвантаження. Вони не погодилися, бо за кожну годину простою ко­рабля платять великі гроші. Відвантажували.

Екологи проводять дослідження ґрунту раз на рік. Останнього разу наклали на підприємства штраф 370 гривень.

— Ми не проти бізнесу, — каже Ірина Кострикіна. — Хай працюють, але не за рахунок нашого здоров'я. Ми не можемо тут ні жити, ні продати квартири. За двокімнатну не дають і 10 тисяч доларів.

Зараз ви читаєте новину «Будинки засипало борошном». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода