Ексклюзиви
Четвер, 29 березня 2007 17:09

"Blagoff Premium" — найсучасніша горілка України

Міжнародний бренд "Blagoff Premium" з"явився на українському алкогольному ринку всього кілька місяців тому. За такий доволі короткий термін він одержав визнання споживачів. Підтвердження тому — зростаючі обсяги продажів.

Творці бренда успіх продукту на ринку пояснюють просто. 13,95 грн — така вартість продукту преміум-класу. "Просто подарунок", — говорять виробники, заявляючи, що ця ціна — привілей України. Наприклад, за кордоном алкоголь класу "преміум" коштує значно вище — 20 доларів або євро, залежно від географії.

Власники бренда не приховують, що вартість "Blagoff Premium" на світових алкогольних ринках також є високою. Для нашої країни виняток зробили завдяки тому, що продукція ТМ "Blagoff Premium" виробляється саме на території України. Тому святкове питання "Що поставити на стіл" уже вирішене: "Blagoff Premium" — найсучаснішу горілку України класу "преміум" за розумною ціною.

Зараз ви читаєте новину «"Blagoff Premium" — найсучасніша горілка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода