Середа, 21 березня 2007 16:32

12 інвалідів-чорнобильців голодують у Донецьку

У вівторок у Донецьку біля управління Пенсійного фонду 12 інвалідів-чорнобильців розпочали безстрокову акцію голодування. Вони вимагають, аби їм виплатили призначену пенсію по інвалідності.

Ніч на 21 березня вони провели в палатці. Кажуть, уночі там холодно. Ініціатор акції — Микола Гончаров. Він запевняє, що людей більшає.

— Головне управління Пенсійного фонду в Донецькій області відмовляється виконувати зміни до закону "Про статус і соціальний захист громадян, потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи". Поправки внесли ще торік у жовтні, — розповідають інваліди.

В управлінні Пенсійного фонду ситуацію не коментують. Кажуть лише, що скоро вирішать. Акцію донецьких інвалідів ані міська, ані обласна організації чорнобильців України не підтримують.

— У Гончарова пенсія три тисячі гривень. Який із нього голодуючий? — дивуються в міській організації чорнобильців. — До того ж такі голодування ні до чого хорошого не призводять.

Зараз ви читаєте новину «12 інвалідів-чорнобильців голодують у Донецьку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі