пʼятниця, 04 квітня 2008 18:19

Василь Федоришин утретє став чемпіоном Європи

Автор: фото: REUTERS/Martti Kainulainen
  Василь Федоришин (праворуч) проти француза Дідьє Паїса у фінальній сутичці, яку українець виграв 10:0

Василь Федоришин, 27 років, став триразовим чемпіоном Європи з вільної боротьби у ваговій категорії до 60 кг.

Турнір проходить у фінському Тампере. Уродженець Івано-Франківська, який нині живе в Києві, разом із золотою нагородою отримав ліцензію на Олімпійські ігри.

У першому раунді змагань Федоришин переміг фіна Ярмо Хіітіняйнена, а потім Малхаза Курдіані з Грузії. У півфіналі Василь здолав болгарина Анатолія Гуїзу, з яким боровся у фіналі чемпіонату Європи-2007. Програвши перший раунд, Федоришин зрівняв рахунок у другому, а закріпив успіх у додатковому.

Опонент українця в фіналі — француз Дідьє Паїс — не зміг серйозно протистояти Василеві.

Срібну нагороду отримав Георгій Тібілов (до 96 кг).

Три нагороди на турнірі завоювали українські спортсменки. Чемпіонкою Європи у вазі до 67 кг стала Маріанна Квятковська. У Юлії Благиної (51 кг) — срібло, у Наталії Синишиної (59 кг) — бронза.

Зараз ви читаєте новину «Василь Федоришин утретє став чемпіоном Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua