пʼятниця, 06 квітня 2018 05:40

"Ліверпуль" розбив "Манчестер Сіті"

Нападаючий англійського "Ліверпуля" 25-річний Мохаммед Салах забив 38-й м'яч у сезоні. Рекордсмен клубу — валлієць Ян Раш. У сезоні 1983/84 він завдав 47 влучних ударів. Тоді клуб виграв чемпіонат Англії та Кубок чемпіонів.

Салах відкрив рахунок у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів проти "Манчестер Сіті", який тренує Хосеп Ґвардіола. Загалом "Ліверпуль" удома забив три м'ячі і не пропустив жодного від команди, яка показує найсильнішу та найстабільнішу гру в сезоні. "Сіті" вважали чи не головним претендентом на виграш Ліги чемпіонів. Але ще до матчу було зрозуміло — саме "Ліверпуль" тренера Юрґена Клоппа здатний зупинити фаворита. У домашньому матчі чемпіонату Англії команда Клоппа перемогла — 4:3, виграючи по ходу гри — 4:1. В європейському поєдинку ­господарі з перших хвилин грали активно, використовували пресинг. Команда Ґвардіоли розгубилася. До кінця матчу гості так і не оговталися. Після перерви вони зіграли активніше, але майже нічого не створили біля воріт суперника.

Салах залишив поле на початку другого тайму. Відчув біль у паху. Але серйозних проблем немає.