понеділок, 04 жовтня 2010 08:40

"Динамо" протрималося с "Шахтарем" до 64-ї хвилини (ВІДЕО)

Обігравши на "Донбас Арені" київське "Динамо", "Шахтар" в черговий раз довів, що в даний момент є найсильнішою командою України. Найбільша кількість забитих м"ячів, найменша - пропущених, серія перемог над "Металістом", "Брагою" і "Динамо" - все це ілюструє цю тезу.

Шанс "Динамо", про яку останнім часом говорять як про "команді 60-ти хвилин", полягав у тому, щоб забити до закінчення цього часу. А краще - у першому таймі. І, треба визнати, до перерви гостям вдавалося створювати небезпеку біля воріт Пятова. Правда, до ударів у площину воріт справа не доходила. Зате який шанс в дебюті другого тайму був у Гусєва? Півзахисник "Динамо" пішов праворуч від Раца і бив, здавалося, напевно - в дальній кут. Однак гірників виручив Пятов, трохи скоротив кут обстрілу.

Важко сказати, стало це для "Шахтаря" сигналом до атаки, але після цього з кожною хвилиною тиск на ворота "Динамо" наростав. За іронією долі, всі м"ячі були забиті після тієї самої 60-ї хвилини. Першим відзначився Луїс Адріано, який спіймав м"яч у польоті і в дотик переправив його над Бойко в дальній кут - 1:0.

Той же Адріано міг збільшити перевагу гірників в рахунку, скориставшись провалом "Динамо" в центрі оборони (це, на жаль, вже майже візитна картка київської команди). Але на цей раз Бойко виручив "біло-блакитних".

І все ж голкіперу "Динамо" довелося ще раз діставати м"яч із сітки своїх воріт. У компенсований час Пятов вибив м"яч на половину поля суперника, Луїс Адріано нав"язав боротьбу захисникам, а через кілька секунд на ударній позиції опинився Алекс Тейшейра - 2:0. Ця перемога дозволила "Шахтарю" збільшити відрив від "Динамо" до п"яти пунктів.

Чемпіонат України, 12-й тур

"Шахтар" - "Динамо" 2:0 (0:0)

Голи: Адріано, 64 (1:0); Тейшейра, 92 (2:0)

"Шахтар": Пятов; Срна; Кучер; Ракицький, Рац, Степаненко; Коста (Тейшейра, 45); Жадсон (Едуардо, 60); Вілліан (Віценець, 90); Мхітарян; Адріано

"Динамо": Бойко; Бетао; Ель-Каддурі (до 89); Юссуф; Вукоєвич; Єрьоменко; Зозуля, Михалик, Гусєв О. (Мілевський, 58), Ярмоленко (Гільєрме, 85); Шевченко

Попередження: Срна, 56; Ракицький, 78, Рац, 94 - Єрьоменко, 26; Зозуля, 29; Вукоєвич, 56; Шевченко, 60; Ель-Каддурі, 73, 89

Вилучення: Ель-Каддурі, 89 (друге попередження)

За матеріалами Террикон

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" протрималося с "Шахтарем" до 64-ї хвилини (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua