вівторок, 26 січня 2010 10:49

Збірна України з футзалу програла Азербайджану на Євро-2010 (ВІДЕО)

Завершила свої виступи на чемпіонаті Європи з футзалу національна збірна України. Команда Геннадія Лисенчука в чвертьфіналі в серії післяматчевих пенальті поступилася збірній Азербайджану. Основний час гри завершився внічию - 3:3 (по пенальті 2:4).

Бразильці Азербайджану з точки били влучно, а за Україну не забили Максим Павленко і Сергій Чепорнюк. А це означало, що ми їдемо додому, їдемо, програвши команді - несподіванці турніру - збірній Азербайджану.

Перед другим чвертьфінальним поєдинком Україна - Азербайджан стало відомо, що в Дебрецені збірна Чехії в серії післяматчевих пенальті вибила з турніру явного фаворита матчу - збірну Італії, яка в групі В зайняла перше місце, обігравши збірну Бельгії та України. Таким чином, першим півфіналістом Євро-2010 досить несподівано стала збірна Чехії.

Футзал.

Євро-2010.

Чвертьфінал

Україна - Азербайджан - 3:3 (2:2) по пен (2:4)

Голи: Романов, 1, Чепорнюк, 11, Кондратюк, 34 - Фарзалієв, 3, Тьяго, 18, Біро Жаде, 22

Україна: Лисенко, Павленко, Чепорнюк, Легчанов, Овсянников, Кондратюк, Романов, Рогачев, Іванов, Замятін, Сильченко

Азербайджан: Тверянкін, Сержао, Феліпе, Фарзалієв, Біро Жаде, Чуйков, Алвес, Фараджзаде, Тьяго, Мамедкерімов, Борисов

Серія післяматчевих пенальті: Замятін - 1:0, Сержао - 1:1, Романов -2:1, Тьяго -2:2, Павленко - воротар, Біро Жаде - 2:3, Чепорнюк - воротар, Фарзалієв – 2:4