понеділок, 14 грудня 2009 15:48

Українські гандболістки поступилися збірній Швеції на ЧС у Китаї

Національна збірна України програла свій останній матч Швеції (31:34) у "втішному" турнірі на чемпіонаті світу з гандболу в Китаї.

Останнім суперником підопічних Євтушенка була збірна Швеції. Саме вони перед цією грою очолювали турнірну таблицю, й у разі сприятливого результату (їх влаштовувала і нічия) могли позмагатись за Кубок Президента.

Початок матчу пройшов за сценарієм українок, які протягом першого тайму п"ять разів були попереду в 5 м"ячів, а одного разу навіть у шість - 13:7. На жаль, кінцівка у наших дівчат не вийшла, і на перерву їхня перевага становила всього лише один м"яч.

Вже з початку другої половини гри ця перевага розтанула, а зовсім скоро шведки вже були попереду - 26:24. До кінця матчу скандинавки свою перевагу збільшили ще на один м"яч - 34:31.

Нашій збірній тепер залишилось провести один матч у Китаї. У поєдинку за 17-18 місця українкам протистоятиме збірна Кот д"Івуару.

Чемпіонат світу. Китай. Кубок Президента. Група "G"

Швеція - Україна - 34:31 (16:17)

Україна: Ніколаєнко - 10, Манагарова - 6, Горильська та Шклярук - по 4, Подпалова та Цибуленко - по 3, Ляпіна - 1.