вівторок, 20 жовтня 2009 23:47

"Динамо" зіграло внічию з "Інтером" (ВІДЕО)

Київське "Динамо" поділило очки з "Інтером" на виїзді в матчі 3-го туру групового етапа Ліги чемпіонів.

Кияни відкрили рахунок вже на 5-й хвилині. Влучний удар з 15-ти метрів завдав Тарас Михалик.

На 35-й хвилині Деян Станкович, скориставшись помилкою Станіслава Богуша, зрівняв рахунок.

На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь "Динамо". Це Лусіо зіграв за киян після подачі з кутового, зрізавши м"яч у власні ворота.

Однак відразу по перерві Вальтер Самуель, також після подачі з кутового (лайнсмен грубо помилився, призначивши кутовий, оскільки м"яч залишив межі поля від ноги Веслі Снейдера), встановив остаточний рахунок у грі.

У середині другого тайму Андрій Шевченко міг принести динамівцям перемогу, однак Шева не реалізував вихід один на один.

У підсумку бойова нічия - 2:2.

У іншому матчі нашої групи сталася головна сенсація третього туру - "Рубін" переміг "Барселону" на "Камп Ноу".

Отже, після трьох турів "Барселона", "Динамо" та "Рубін" мають по чотири очки. Останнім йде "Інтер", в доробку якого три очки.

4-го листопада "Динамо" приймає "Інтер" у Києві.

Інтер - Динамо 2:2

Голи: Станковіч, 35, Самуель, 47 - Михалик, 5, Лусіо, 40 (у свої ворота)

Інтер: Жуліо Сезар, Майкон, Самуель, Лусіо, Ківу, Дзанетті, Камбіассо (Матерацці, 85), Мунтарі (Суазо, 46), Станковіч (Вієйра, 85), Снайдер, Ето"О

Динамо: Богуш, Єрьоменко, Алмейда, Хачеріді, Маграо (Бетао, 69), Вукоєвіч, Михалик, Нінковіч (Гусєв, 68), Ярмоленко, Шевченко, Мілевський (Кравець, 90+2)

Попереджені: Станковіч, Майкон, Ківу, Дзанетті - Алмейда, Шевченко, Мілевський, Вукоєвіч