четвер, 17 вересня 2009 08:12

"Динамо" обіграло чемпіона Росії (ВІДЕО)

Київське "Динамо" здобуло блискучу перемогу в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Підопічні Валерія Газзаєва з рахунком 3:1 перемогли чемпіона Росії казанський "Рубін".

Динамівці першими пропустили. На 24-ій хвилині блискучий гол зі штрафного удару забив Алехандро Домінгес.

Відігралися футболісти "Динамо" тільки на 70-ій хвилині. Після розіграшу кутового м"яч у ворота казанців забив Аїла Юссуф.

А починаючи з 71-ої хвилини кияни оволоділи тотальною перевагою на полі. Як наслідок - два голи на 80-ій і 86 хвилинах - Маграо і Олег Гусєв.

3:1 - впевнена перемога "Динамо".

Наші суперники по групі F, "Інтер" і "Барселона" зіграли в "суху" нічию - 0:0.

У другому турі, 29 вересня, "Динамо" навідається в гості до "Барселони".

Ліга чемпіонів. Груповий етап

Група F. 1-й тур

Київ. "Динамо" ім. В. Лобановського

Арбітр: Ален Хамер; асистенти: Франсуа Манжан, Крістіан Холтген (всі - Люксембург)

"Динамо" (Київ, Україна) - "Рубін" (Казань, Росія) - 3:1

"Динамо": 1. Шовковський - 21. Маграо, 44. Леандро Алмейда, 34. Хачеріді, 11. Єрьоменко - 5. Вукоєвич, 25. Юссуф - 70. Ярмоленко, 36. Нінкович, 7. Шевченко - 10. Мілевський

Запасні: 31. Богуш, 3. Бетао, 4. Гіоане, 20. Гусєв, 29. Мандзюк, 35. Гармаш, 49. Зозуля

"Рубін": 77. Рижиков - 3. Ансальді, 76. Шаронов, 4. Навас, 19. Калєшин - 61. Караденіз, 16. Нобоа, 7. Сємак, 15. Рязанцев - 10. Домінгес, 11. Бухаров

Запасні: 1. Козко, 9. Салуквадзе, 23. Баляйкін, 24. Попов, 32. Горбанєц, 42. Муравськи, 88. Касаєв

0:1 Алехандро Домінгес, 24
1:1 Аїла Юссуф, 70
2:1 Маграо, 80
3:1 Олег Гусєв, 86

Попередження: Роман Шаронов, 28; Артем Мілевський, 62; Крістіано Ансальді, 68; Жерсон Маграо, 80; Сергій Сємак, 81

ТСН

Відео - Турнір

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" обіграло чемпіона Росії (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua