четвер, 23 серпня 2018 21:32

"Зоря" - "Лейпциг" 0:0, луганці в меншості втримали нічию

"Зоря" - "Лейпциг"  0:0, луганці в меншості втримали нічию
Ліга Європи, плей-офф, Зоря - Лейпциг. Фото: ТСН

Добрго вечеора! Зовсім скоро розпочнеться матч плей-офф раунду кваліфікації до групового етапу Ліги Європи. Українська "Зора" побореться за путівку в ЛЄ з німецьким "РБ Лейпциг".

Гості вважаються явним фаворитом протистояння. Але "луганчанам" до цього не звикати, "Брага" також вважалась фаворитом і всім відомо чим це закінчилось.

Для "луганчан" головне в цьому матчі не програти. А отже вкрай важливо надійно зіграти в обороні, та правильно розпорядитись моментами.

Головний арбітр – Бенуа Бастьєн (Франція)

Зоря: Луїс Феліпе – Тимчик, Вернидуб, Сваток, Михайличенко – Харатін, Сілас – Караваєв, Лєднєв, Хомченовський – Рафаель.

РБ Лейпциг: Мвого – Ляймер, Орбан, Конате, Сараккі – Брума, Демме, Ільзанкер, Мюкіле – Матеус Кунья, Вернер.

Стартовий свисток!

1' "Зоря" розпочала матч з непоганого моменту. Рафаель пробивав-прострілював у воротарський майданчик, але добити м'яч у ворота не вдалось.

5' Гості володіють територіальною перевагою, але особливої небезпеки вони поки не створюють.

10' Вирівнялась гра, м'яч переважно в центрі поля, гольових моментів обмаль.

13' Непогану контратаку організував "Лейпциг", Вернер пробивав з лінії штрафного майданчика - Феліпе відбив.

16' Сутичка на полі Сараккі та Лєднєв почали штовхатись. Німець відмахнувся, а український гравець вдарив того ногою. Сараккі не отримав нічого, хоча на жовту картку явно заслуговува. А Лєднєв отримав справедливу червону картку. Важко буде "Зорі", дуже важко.

20' В меншості відразу закрилась "Зоря" у штрафному майданчику. Гості штурмують, хочуть якнайшвидше забити.

25' Оговтались "луганці", грамотно обороняються, навіть в контратаку намагаються втікти.

31' "Зоря" непогано тримається, як для команди, що грає в меншості. Гра переважно в центрі поля проходить, особливої небезпеки жодна команда не створює.

40' Досить нудний матч в нас. Так, "німці" володіють перевагою, але справді класних моментів вони створити не можуть. "Зоря" в свою чергу не може потужно вибігти в контратаку, всі випади обрізаються в центрі поля

45' Кінцівка тайму за господарями. "Луганці" кілька разів вибігли в контру, але пробивали в решті не надто влучно.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 48% - 52%

Удари (в площину) 3(2) - 12(2)

Фоли 8-5

Другий тайм!

48' Потужний початок у виконанні "биків", кілька разів вони пройшли оборону "луганців", але Феліпе та фортуна поки на нашому боці.

53' Відкритий футбол у нас почався, атакою на атаку відповідають команди. Але буду відвертим, "Лейпциг" діє набагато небезпечніше.

58' Кочергін, який щойно замінив Рафаеля, вийшов на ударну позицію, але проби вище воріт.

65' Сценарій матчу не змінюється, "бики" тиснуть, та методично загрожуть воротам Феліпе, але 100% моментів у них немає. "Мужики" продовжують вибігати в контратаки, але і їх завершити ударами не вдається.

75' Активніші "німці" в останні хвилини, явно не очікували вони на такий спротив "луганців". Але треба віддати належне і нашим хлопцям, навіть в меншості вони виглядають солідно, хлопчиками для биття їх не назвеш.

85' Останні хвилини матчу "німці" розкриваються та дають простір для "луганців". Вирішальні хвилини матчу. Сілас пробивав з-за меж штрафної - розминувся зі стійкою м'яч.

90+1' Феліпе помилився на виході, Форсберг пробив та дивом не влучив у ворота. Штурмують гості на останніх хвилинах.

Фінальний свисток!

"Зоря" зробила справжні подвиг втримавши свої ворота на замку граючи майже весь матч в меншості. "Мужики", тут і додати більше нічого.

Матч-відповідь відбудеться за тиждень у Німеччині. Старт поєдинку на "Ред Булл Арені" запланований на 19:30.

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" - "Лейпциг" 0:0, луганці в меншості втримали нічию». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua