неділя, 04 березня 2018 21:20

Зінченко відіграв проти "Челсі" майже весь матч
3

Олександр Зінченко був замінений на 87-й хвилині

"Манчестер Сіті" здобув перемогу над лондонським "Челсі" в матчі 29-го туру чемпіонату Англії.

Зустріч в Манчестері на стадіоні "Етіхад - Сіті оф Манчестер" завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

Автором єдиного гола став півзахисник Бернарду Сілва, який забив на 46-й хвилині. У ролі асистента виступив хавбек Давид Сільва.

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "Манчестер Сіті" і зіграв майже весь матч. На 25-й хвилині українець отримав жовту картку за грубий підкат, а на 87-й хвилині поступився місцем на полі Данило.

"Манчестер Сіті" з 78 очками продовжує лідирувати у першості англійської Прем'єр-ліги. В активі "Челсі", який займає п'яту сходинку, 53 очки.

Зараз ви читаєте новину «Зінченко відіграв проти "Челсі" майже весь матч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua