Середа, 08 вересня 2010 11:40

Збірна Аргентини без Марадони розгромила Іспанію

Головний тренер збірної Іспанії з футболу Вісенте дель Боске висловив упевненість, що його команда отримає урок з розгромної поразки в товариському матчі з Аргентиною, повідомляє ESPN.

Ця гра відбулася увечері 7 вересня 2010 року в Буенос-Айресі і закінчилася перемогою аргентинців з рахунком 4:1.

Дель Боске підкреслив, що його команда, яка до 34-ї хвилини програвала з рахунком 0:3, невдало розпочала матч. За словами тренера, в іспанців не виходило контролювати гру в центрі поля. Дель Боске також зазначив, що його команда не може вигравати весь час.

У матчі Аргентина - Іспанія у складі господарів поля відзначилися Ліонель Мессі, Гонсало Ігуаїн, Карлос Тевес і Серхіо Агуеро. В іспанців єдиний гол забив Фернандо Льоренте.

У складі чемпіонів світу у грі з Аргентиною на поле вийшли кілька резервних гравців. Зокрема, замість основного воротаря Ікера Касільяса у першому таймі грав Хосе Рейна, а в другому - Віктор Вальдес.