четвер, 20 січня 2022 10:10

Забили два голи в доданий час. "Тоттенгем" зробив фантастичний камбек у матчі чемпіонату Англії

Стівен Берґвейн виступає за "Тоттенгем" із літа 2021 року. Фото: Gettyimages.com/

У перенесеному матчі 17-го туру чемпіонату Англії "Тоттенгем" переміг "Лестер" - 3:2.

Команди обмінялися голами у першому таймі: господарі вийшли вперед після точного удару Патсона Дака, а "шпори" відігралися завдяки голу Гаррі Кейна.

У другій половині гри вдруге "Лестер" уперед вивів точний удар Джеймса Меддісона.

Лондонська команда зробила камбек у компенсований час. Стівен Берґвейн оформив дубль упродовж двох хвилин і приніс своїй команді перемогу.

"Тоттенгем" набрав 36 очок і піднявся на п'яту позицію. "Лестер" залишився десятим. Лідирує в таблиці "Ман Сіті",

23 січня "Лестер" зіграє проти "Брайтона". "Шпори" цього дня зустрінуться із "Челсі".

Зараз ви читаєте новину «Забили два голи в доданий час. "Тоттенгем" зробив фантастичний камбек у матчі чемпіонату Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua