Четвер, 03 липня 2008 12:34

З Нідерландів приїде делегація для вирішення питань Євро-2012

Міністр зовнішньої торгівлі Нідерландів, пан Франк Хеймскерк відвідає Київ в період з 6 по 8 липня. Пана Хеймскерка буде супроводжувати бізнес делегація з представників 25 нідерландських компаній.

Після України Міністр та представники бізнес делегації відправиться до Польщі. Важливою причиною візиту в Україну та Польщу є можливості, які відкриваються для нідерландських підприємців в рамках підготовки до чемпіонату Європи по футболу 2012 року. Компанії, які входять до складу делегації представляють різні галузі: від освітлення та систем безпеки до інфраструктури та озеленення.

В рамках програми перебування в Києві заплановані зустрічі міністра Хеймскерка з міністром транспорту та зв"язку України Йосипом Вінським, міністром економіки Богданом Данілішиним, та міністром палива та енергетики Юрієм Проданом.

Серед питань, які обговорюватимуться під час зустрічей будуть економічні реформи, бізнес клімат та соціальна корпоративна відповідальність, а також нещодавній вступ України до СОТ та переговори з приводу зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.

Крім того пан Хеймскерк прийме участь в двох семінарах, один з яких присвячений Євро-2012.

Нідерланди на даний час займають третє місце серед країн - лідерів згідно з обсягами прямих іноземних інвестицій в Україну. Загальний обсяг інвестицій в 2007 році склав 1,5 млрд Євро (плюс 18,7% порівняно з показниками 2006 року).

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «З Нідерландів приїде делегація для вирішення питань Євро-2012». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода