четвер, 14 грудня 2017 11:09

Другий хокеїст в історії відзначився першим хет-триком

Боббі Орр - дворазовий володар Кубка Стенлі. Фото: fb.ru

14 грудня 1968 року 20-річний Боббі Орр оформляє свій 1-ий хет-трик у НХЛ і його "Бостон Брюїнз" на своєму льоду обігрує "Чикаго Блекхокс" - 10:5.

Орр закинув двічі в 1-му періоді і ще раз у 2-му. Всі 3 рази передачу йому віддавав нападник Ед Вестфолл, який також закинув шайбу. Боббі Халл з "Чикаго" не зміг відзначитися. На рахунку Орра також 2 гольові передачі, зокрема друга на Вестфолла в 3-му періоді.

Свій 3-й гол Орр забив в середині 2-го періоду, пробивши воротаря Дейва Драйдена з дистанції 10 м. Глядачі аплодували йому стоячи півтори хвилини. На лід викинули понад 50 капелюхів. Орр міг забити і вчетверте, але не влучив у порожні ворота в 3-му періоді.

У списку 100 найкращих хокеїстів НХЛ Боббі Орр займає 2-ге місце, поступаючись лише Вейну Гретцьки. Орр – дворазовий володар Кубка Стенлі і єдиний із захисників, який виграв "Арт Росс трофі" – приз кращому бомбардиру регулярного чемпіонату НХЛ.

Зараз ви читаєте новину «Другий хокеїст в історії відзначився першим хет-триком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua