неділя, 23 лютого 2020 14:59

Водій комбайна у 42 роки видав фантастичний дебют в НХЛ

Девід Ейрз дебютував в НХЛ в 42 роки

Рідкісний інцидент трапився в матчі регулярного чемпіонату НХЛ між "Кароліною" і "Торонто".

Обидва голкіпера "Кароліни" - Джеймс Раймер і Петр Мразек - отримали травми і не змогли продовжити матч. Більше голкіперів у складі команди не було, тому єдиним виходом залишалося скористатися послугами екстреного воротаря. Про це повідомляє ТСН

У "Кароліни" таким є водій льодового комбайна Девід Ейрз. Саме він зайняв місце у воротах.

42-річний чоловік ніколи не грав на професійному рівні, але провів хороший матч. У другому періоді він пропустив дві шайби за три удари, але в останній 20-хвилинці сім разів урятував свою команду, яка в підсумку виграла з рахунком 6:3.

Після фінальної сирени уболівальники гучно аплодували новоспеченому воротарю, а в роздягальні хокеїсти "Кароліни" зустріли свого рятівника з танцями та шампанським.

Зараз ви читаєте новину «Водій комбайна у 42 роки видав фантастичний дебют в НХЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua