четвер, 20 грудня 2007 09:56

Визначились перші призери на чемпіонаті України з фігурного катання

На чемпіонаті України з фігурного катання, який продовжується на столичній ковзанці "Крижинка", визначились призери у двох видах програми.

Учениця Марини Амірханової Елеонора Вінниченко вдруге стала чемпіонкою України з фігурного катання. Незважаючи на те, що в довільній програмі киянка посіла лише друге місце, в підсумку вона все ж стала переможницею.

Перше місце в довільній і друге місце в підсумку посіла дніпропетровчанка Катерина Пройда. Скоріше за все, саме вона поїде на європейську першість. Адже переможниці Винниченко в грудні виповнилося лише 13, а на міжнародні змагання можна їхати лише з 16 років.

Третє місце на чемпіонаті України посіла теж представниця київської школи чотирнадцятирічна Анастасія Листопад.

Результати: 1. Елеонора Вінниченко – 125,87 (1- ша в короткій, 2-га в довільній)

2. Катерина Пройда – 123, 20 (3 1)

3. Анастасія Листопад – 120, 48 (2 3)

4. Ірина Мовчан – 101, 24 (4 4)

5. Наталя Фінкель – 98,88 (5 5) .

У змаганнях танцювальних пар Алла Бехназарова - Володимир Зуєв вдруге стали чемпіонами України. За підсумками всіх трьох танців вони обіграли своїх головних конкурентів  Анну Задорожнюк - Сергія Вербилло, хоча ті показували значно кращі результати на міжнародній арені.

Результати:

1. Алла Бехназарова - Володимир Зуєв (Харьків) - 172, 31 (1 1, 1)

2. Анна Задорожнюк - Сергій Вербилло (Київ) - 167.38, (2, 2, 2)

3. Аліна Саприкіна - Павло Хімич (Харьків) - 140.52 (3, 3, 3).

Джерело: "Чемпіон"

Зараз ви читаєте новину «Визначились перші призери на чемпіонаті України з фігурного катання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua