четвер, 08 листопада 2007 15:58

Вальдес став рекордсменом "Барселони"

Два сейви воротаря "Барселони" Віктора Вальдеса на останніх хвилинах матчу з "Рейнджерс" (2:0) після ударів Начо Ново і Жана-Клода Даршевіля дозволили йому записати на свій рахунок найдовшу в історії клубу "суху" серію в єврокубках.

Останній гол Вальдес пропустив у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів-2006/07. Тоді на 74-й хвилині захисник "Ліверпуля" Йон-Арне Ріісе забив другий м"яч у ворота каталонців і приніс своєму клубу перемогу з рахунком 2:1. З тих пір голкіпер гранатово-синіх зберігає ворота на замку протягом 466 хвилин.

Вальдес перекрив попереднє досягнення Педро Вадлентіна Мори, який у середині 70-х років минулого століття зберігав ворота в недоторканності впродовж 460 хвилин.