Ексклюзиви
Середа, 11 червня 2008 16:24

Ющенко зажадав від олімпійців 15 медалей

Україна очікує привезти з Олімпійських ігор в Пекіні 12-15 медалей. Про це сказав президент Віктор Ющенко, відкриваючи засідання Національної ради з питань фізичної культури і спорту.

Ющенко запропонував присутнім обговорити питання належної підготовки виступів українських спортсменів на міжнародних змаганнях.

Він підкреслив важливість успішних виступів українських спортсменів, повідомляє УНІАН

Говорячи про Олімпіаду в Пекіні, президент повідомив, що на сьогоднішній день вже 225 українських спортсменів отримали ліцензію на участь в Олімпіаді (насправді - 248 - ГПУ). Але є сподівання, що на Олімпіаду поїде 240-250 спортсменів.

Президент зауважив, що сьогодні є багато нарікань від спортсменів, в тому числі і тих, хто готується до літніх олімпійських ігор щодо стану баз, інвентарю для тренувань.

В тому числі є питання щодо виділення земельної ділянки для державного олімпійського навчально-спортивного центру у Конча-Заспі. Президент закликав обговорити і вирішити існуючі проблеми в цій сфері.

Зараз ви читаєте новину «Ющенко зажадав від олімпійців 15 медалей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода