Ексклюзиви
Вівторок, 30 вересня 2008 09:59

Уряд не буде ліквідовувати Нацагентство з Євро-2012

Уряд не буде ліквідовувати Нацагентство з Євро-2012
Уряд не розглядав питання ліквідації Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фіналу Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про це повідомив віце-прем"єр-міністр України Іван Васюник.

"Уряд найближчим часом має розглянути пропозиції віце-прем"єр-міністра України щодо вдосконалення і коригування системи управління процесом підготовки до Євро-2012", - сказав Васюник.

За його словами, ці пропозиції передбачають формування у структурі секретаріату Кабінету міністрів координуючого департаменту з питань підготовки до Євро-2012 на чолі з заступником міністра Кабінету міністрів. Він додав, що ці пропозиції вже попередньо узгоджені в уряді.

На необхідності негайно змінювати загальну структуру управління процесом підготовки до турніру наголосив і президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

"Критерії формування нової управлінської моделі не повинні базуватися на принципах політичної доцільності, а кадрова політика має бути зорієнтована виключно на забезпечення потреб проекту високопрофесійними галузевими фахівцями", - сказав він.

Суркіс вважає, що шляхом будь-яких політичних компромісів треба досягти принципових домовленостей про мораторій на звільнення добросовісного, кваліфікованого персоналу, який обслуговує підготовку до турніру, аж до завершення усіх заходів Євро-2012. Він пояснив, що йдеться, насамперед, про менеджерів у статусі державних чиновників різного рівня.

"Чемпіон"

Зараз ви читаєте новину «Уряд не буде ліквідовувати Нацагентство з Євро-2012». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1107
Голосування Хто нині найсильніший український футболіст?
  • 1) Олександр Зінченко
  • 2) Тарас Степаненко
  • 3) Андрій Ярмоленко
  • 4) Роман Яремчук
  • 5) Віктор Циганков
  • 6) Руслан Малиновський
  • 7) Марлос
Переглянути
Погода