середа, 20 червня 2018 18:03

Уругвай переграв Саудівську Аравію

Другий тур, група А, Уругвай - Саудівська Аравія. Фото: Інтер

Добрий вечір! За кілька хвилин розпочнеться матч другого туру Кубка світу в Групі A. Зустрінуться збірні Уругваю та Саудівської Аравії. Команди знаходять на протилежних полюсах турнірної таблиці. Саудити в першому матчі були розгромлені збірної Росії (5:0). А от Уругвай здобув в першому туру перемогу. Уругвайці на останніх хвилинах вирвали перемогу у збірної Єгипту(1:0).

Обслуговуватимуть матч:

Главный арбитр - Клеман Тюрпен (Франция)

Ассистенты - Николя Данос, Кирил Гриньор (Франция)

Резервный арбитр - Джон Питти (Панама)

Стартові склади команд:

Уругвай: Муслера - Касарес, Годін(к), Хіменес, Варела - Родрігес, Бентанкур, Весіно, Санчес - Кавані, Суарес

Саудівська Аравія: Аль-Маюф -Аль-Шахрані, Аль-Булайхі, Ос. Хавсаві, Аль-Бурайк - Аль-Давсарі, Аль-Фарадж, Аль-Джассім - Бахбір, Аль-Муваллад

Стартовий свисток!

20' Уругвай очікувано володіє ініціативою, але серйозну небезпеку створити поки не можуть.

23' Гоооооооол! Луїс Суарес відкриває рахунок в матчі! Голкіпер саудитів помилився на виході і Суаресу ніхто не завадив замкнути подачу кутового. 1:0.

40' Аравійці несподівано потужно виглядають та дають бій більш іменитим суперникам.

Перерва!

Другий тайм!

65' Нудний другий тайм. Уругвай тисне, але у ворота не влучає. Жодного удару в площину за другий тайм.

Фінальний свисток.

Уругвай в другому матчі поспіль переграє суперника з рахунком 1:0. Стабільність це добре, але реалізацію моментів їм однозначно треба покращувати.

О 21:00 відбудеться останній поєдинок сьогоднішнього дня. Збірна Іспанії зіграє проти збірної Ірану. Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію поєдинку.

Зараз ви читаєте новину «Уругвай переграв Саудівську Аравію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua