пʼятниця, 25 листопада 2022 08:22

"Ураган" програв вирішальний матч за вихід до фінальної стадії Ліги чемпіонів

"Ураган" програв "Спортінгу" у вирішальному матчі за вихід до фінальної стадії Ліги чемпіонів із футзалу. Фото: НФК "Ураган"

"Ураган" розпочав виступ в елітраунді Ліги чемпіонів із футзалу поєдинком з італійським "Еболі".

Українська команда обіграла господарів мінітурніру 7:4.

Наступним суперником підопічних Максима Павленка був португальський "Спортінг".

Цей поєдинок фактично вважався вирішальним у боротьбі за перше місце.

Суперники відзначилися двічі в середині першого тайму. Однак перед перервою "Ураган" відіграв один м'яч.

На 35-й хвилині українцям удалося зрівняти рахунок, та втримати нічию не вдалося. Два пропущені голи на останніх хвилинах – і поразка 2:4.

В останньому турі "Урагану" потрібно переграти сербську "Лозницю" та сподіватися, що "Спортінг" програє "Еболі".

В елітному раунді 16 клубів розподілили на чотири групи по чотири учасники в кожній.

Переможці кожної із чотирьох груп вийдуть до фінальної стадії, яка відбудеться у квітні й травні 2023 року.

Зараз ви читаєте новину «"Ураган" програв вирішальний матч за вихід до фінальної стадії Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua