середа, 09 січня 2008 13:08

Український екіпаж Лука-Леончук виграв "бронзу" ЧС в регаті олімпійського класу "49"

Сьогодні, 9 січня, в австралійському Сорренто завершився чемпіонат світу в олімпійському класі "49". За підсумками основної частини регати австралійці Натан Отрідж - Бен Остін і британці Стів Моррісон - Бен Родс ділили перше місце. Долю "золота" вирішила медальна гонка, в якій Отрідж і Остін пришли першими, а Моррісон і Родс - третіми. У результаті бронзові призери світової регати-2007 австралійці зуміли обіграти чемпіонів світу-2007 з Великобританії.

Чемпіони світу-2005 Родіон Лука і Георгій Леончук з України, розпочавши не дуже вдало, зуміли додати по ходу регати і завоювати бронзові нагороди. Вісім балів їх розділили з італійцями Пьєтро і Джанфранко Сібелло, які фінішували четвертими. Замкнули п"ятірку американці Тім Уадлоу і Кріс Раст, повідомляє агентство "Весь спорт".

Зараз ви читаєте новину «Український екіпаж Лука-Леончук виграв "бронзу" ЧС в регаті олімпійського класу "49" ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua