субота, 14 липня 2007 12:54

Українські легкоатлети здобули два "золота" на юнацькому чемпіонаті світу

В Остраві триває чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків. Вчорашній день приніс Україні ще дві медалі.

Андрій Мартинюк виявився єдиним, хто зміг метнути молот за 76 метрів. З результатом 76.09 він здобув золоту медаль.

Юлія Баралей випередила всіх на 400-метрівці - 53.57. Срібна призерка Латойя Макдермотт відстала від неї на 0.15 секунди. Ще одна українка Ольга Земляк фінішувала четвертою - 54.71.

У стрибках у висоту Оксана Окунєва з власним особистим рекордом (1.78 метри) стала шостою.

У медальній таблиці Україна ділить третю сходинку зі збірними Великобританії та Німеччини. У нашої команди дві золоті та бронзова нагороди. Лідирують Кенія та Росія.

Зараз ви читаєте новину «Українські легкоатлети здобули два "золота" на юнацькому чемпіонаті світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua