четвер, 21 серпня 2008 09:12

Українська "молодіжка" стала третьою на Меморіалі Валерія Лобановського

Молодіжна збірна України впевнено обіграла 4:1 своїх однолітків з Північної Ірландії і зайняла третє місце на Меморіалі Валерія Лобановського.

На 12-ій хвилині захисники гостей заблокували удар Ярошенка, але першим після розіграшу кутового на м"ячі опинився Чичиков, який відкрив рахунок.

Через п"ять хвилин грубо помилився гравець оборони північноірландської команди і Ярошенко чітко реалізував вихід один на один з голкіпером суперника.

Гості відіграли один м"яч на 26-ій хвилині, коли Кейнсмент вдало зіграв на добиванні (після подачі з кутового Рибка парирував удар Флінна).

А в другому таймі Костянтин Кравченко, який мало грає в "Шахтарі", двома дальніми "пострілами" добив суперника - 4:1

Україна (мол) - Північна Ірландія (мол) 4:1

Голи: Чичиков 12, Ярошенко 17, Кравченко 56, 68 - Кейсмент 26

Україна: Рибка, Павло Пашаєв (Допілка, 46), Коротецький, Фартушняк, Степаненко (К.Кравченко, 46), Максим Пашаєв, Льопа, Федорчук (Олійник, 67), Ярошенко, Чичиков, Фомін

Північна Ірландія: Карсон, Флінн, Кейсмент (Макменамін, 46), Каткарт, Лаффері (Макуойд, 66), Ф.Лоурі (Еванс, 55), Окейн, Стюарт (Чепмен, 46), Літтл (Дж.Лоурі, 55), Маклін, Маккей