четвер, 10 квітня 2014 11:21

Українка виграла "бронзу" чемпіонату Європи з важкої атлетики

Надія Миронюк noc--ukr.org

9 квітня у Тель-Авіві (Ізраїль) проходить п'ятий день чемпіонату Європи з важкої атлетики.

Українка Надія Миронюк у ваговій категорії до 69 кг стала бронзовим призером, піднявши в сумі двоборства 227 кг. Вона також завоювала дві малих бронзи - в ривку (104 кг) і у поштовху (123 кг).

Золото завоювала білоруска Діна Сазановець з результатом у двоборстві 245 кг. Вона була кращою і в ривку (115) і в поштовху (130). Срібним призером стала болгарка Мілка Манєва (228), вигравши також малу срібну медаль у поштовху (125).

Після п'яти днів змагань в активі збірної України три медалі. Нагадаємо, раніше срібло виграла Юлія Паратова (до 53 кг), а бронзу Юлія Калина (до 63 кг).

Важка атлетика. Чемпіонат Європи. Тель-Авів (Ізраїль), 9 квітня
Жінки. Вагова категорія до 69 кг

1. Діна Сазановец (Білорусь) - 245 кг у двоборстві (115 кг ривок + 130 кг поштовх)
2. Мілка Манєва (Болгарія) - 228 (103+125)
3. Надія Миронюк (Україна) - 227 (104 +123)

Зараз ви читаєте новину «Українка виграла "бронзу" чемпіонату Європи з важкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua