неділя, 16 грудня 2018 13:32

Українець став чемпіоном світу з плавання

Романчук приніс Україні єдину нагороду. Фото: focus.ua

В останній день чемпіонату світу з плавання на короткій воді (довжина басейну - 25 метрів) у китайському Ханчжоу у фінальному запливі на дистанції 1500 метрів перемогу здобув українець Михайло Романчук.

Наш спортсмен подолав дистанцію за 14 хвилин 09.14, секунди, повідомляє офіційний сайт змагань.

Незважаючи на солідну довжину дистанції, не всі спортсмени розтягнулися по дистанції. Так, срібний призер Грегоріо Палтріньєрі з Італії до кінця боровся з переможцем гонки й фінішував з відставанням всього в 0.73 секунди.

А ось норвежець Хенрік Крістіансен, який посів 3-е місце відстав вже на 10.25 секунди.

Це перша і єдина медаль збірної України на чемпіонаті світу з плавання.

2018 року Романчук виграла два "золота" чемпіонату Європи в Глазго, а 2017-го - у Копенгагені (на короткій воді).

Зараз ви читаєте новину «Українець став чемпіоном світу з плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua