вівторок, 16 жовтня 2018 12:10

Українці досягли чергових успіхів на юнацькій Олімпіаді

Кохан виборов золото в секторі для метання молоту. Фото: Facebook

Українські спортсмени здобули золоту і 2 бронзові нагороди на юнацькій Олімпіаді в Буенос-Айресі.

Рекордсмен світу серед юнаків у метанні молота український легкоатлет Михайло Кохан на іграх в Буенос-Айресі завоював золото. Кохан не мав собі рівних у секторі метання молота на Олімпіаді. Як і першого дня змагань, він впевнено переміг, його найкраща спроба - 85,14 м.

15-річна гімнастка Анастасія Бачинська з результатом 13,166 стала третьою у вільних вправах. Це друга бронза для українки на цих змаганнях, раніше вона посіла 3 місце в багатоборстві. Золото - у італійки Джорджії Вілли (13,300), а срібло дісталося Амелі Морган із Великобританії (13,233).

Дует Дарина Плохотнюк/Олександр Мадей набрав 27,450 балів і виграв бронзову медаль у змаганнях змішаних пар у спортивній акробатиці. Перше місце зайняла пара з Болгарії (27,850), друге - у ізраїльтян (27,590).

В активі української команди вже 5 золотих, 4 срібних і 6 бронзових нагород. Україна посідає 8 місце у медальному заліку, інформує офіційний сайт юнацької Олімпіади.

Раніше Валерія Іваненко перемогла в метанні молота. А Ярослава Магучіх виграла золото у секторі для стрибків у висоту.

Зараз ви читаєте новину «Українці досягли чергових успіхів на юнацькій Олімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua