середа, 23 серпня 2017 16:38

Україна здобула шосте "золото" на Універсіаді

Українські фехтувальниці перемогли американок у фіналі Універсіади-2017

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах здобула перемогу над американками у фіналі Універсіади-2017. Наші дівчата принесли країні шосте "золото" на найпрестижніших студентських змаганнях.

Українки Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова, Юлія Свистил і Джоан Фейба Бежура по черзі перемогли команди Японії (45:26), Швейцарії (45:33), Польщі (45:38).

У вирішальному ж поєдинку наші дівчата в наднапруженій дуелі виявилися сильнішими за команду США - 45:44.

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв завоював три медалі у фіналах в окремих вправах: срібні нагороди у вправах на коні і в опорному стрибку, а також бронзову медаль у вправах на кільцях.

Тепер у складі збірної України вже 17 медалей у загальному заліку - шість золотих, шість срібних і п'ять бронзових медалей. Команда знаходиться на шостому місці серед усіх учасників змагань.

На Універсіаді Україну представлятимуть 179 спортсменів. Змагання проходять з 19 до 30 серпня у тайванському Тайбеї.

Зараз ви читаєте новину «Україна здобула шосте "золото" на Універсіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua