неділя, 17 листопада 2019 15:39

Україна врятувала нічию із Сербією на останній хвилині

Серби спробують створити на стадіоні пекло

Добрий день!

Сьогодні збірна України офіційно завершує відбірний турнір до Євро-2020 матчем із Сербією в Белграді. Завчасно, за два тури до фінішу, наші хлопці забезпечили собі перше місце.

Однак інтрига є і в сьогоднішній грі. Найперше – сербам потрібна перемога. У разі нічиї або поразки Португалії в Люксембурзі саме Сербія буде другою. Господарі мріють помститися Україні за принизливу поразку з рахунком – 0:5 у Львові. "Ті 0:5 досі сидять у наших серцях", – кажуть сербські футболісти.

Не можна сказати, що збірній України абсолютно байдужа сьогоднішня гра. Наша команда не погоджується програвати. Річ у тім, що Україні конче необхідно бути сіяною під час жеребкування прийдешнього турніру, яке відбудеться 30 листопада в Бухаресті. А для цього треба, як мінімум, не програти.

І остання інтрига, яка цілком може стати першою – стосунки між уболівальниками і країнами взагалі. Не секрет, що Сербія завжди підтримує Росію. Зокрема – у війні проти України. Фанатські акції на підтримку Путіна і окупації Криму – не дивина в Сербії. Саме тому керівники футбольних федерацій домовилися, що у Львові не буде сербських фанів, а в Белграді – українських.

Стали відомі стартові склади команд:

Сербія: Райкович - Родич, Коларов, Міленкович, Нік. Максимович - Нем. Максимович, Гудель - Радоньїч, Ляйич, Тадич - Мітрович.

Запасні: Дмитрович, Роцков, Милетич. Младенович, Мілівоєвич, Спайич, Мілунович, Гачінович Лукич, Джурічич, Милинкович-Савич, Павлович.

Україна: Пятов - Миколенко, Кривцов, Матвієнко, Караваєв - Сидорчук, Малиновський, Коваленко - Циганков, Ярмоленко - Яремчук.

Запасні: Паньків, Лунін, Соболь, Пластун, Болбат, Шабанов, Коноплянка, Шепелєв, Буяльський, Шахов, Безус, Бесєдін.

Несподіванка у складі України лише одна – Коноплянка в запасі.

Степаненко – дискваліфікований, Марлос, Мораєс – травмовані.

Матч не дуже популярний у Сербії. На пекло не дуже схоже – від сили збереться 10 тисяч уболівальників. Це й на краще.

Вони знущаються над нами: на центральній трибуні напис – "Газпром".

Гра почалася!

2 хв. Серби відразу спробували затиснути нас на власній половині поля. До удару справа не дійшла.

4 хв. Ініціатива в господарів. Наші ще не впіймали свою гру.

6 хв. Радоньїч пройшов правим флангом і прострілив. П'ятов на місці!

8 хв. Гол! Пенальті у наші ворота. Матвієнко навмисне підставився зі своєю рукою. Злякався удару й відвернувся. Тадич забиває – 1:0.

11 хв. Огризнулися наші. Ярмоленко ударив здалеку – неточно.

12 хв. Тадич ледь не подвоює рахунок. Вдалося заблокувати удар із 10 метрів.

16 хв. Здається, скинули оберти серби. Свою справу господарі зробили. Побачмо, як наші побіжать відновювати статус-кво.

20 хв. Є перший удар у площину воріт! Ярмоленко пробив у кут, але там був голкіпер.

22 хв. Моментище! Штанга! Яремчук виходив сам на сам, Райкович збив його, а Ярмоленко добивав у порожні ворота, але влучив у стійку!! Оце не щастить!

24 хв. Серби не сідають в оборону, а відповідають. Льяїч бив з лінії карного майданчика, але Матвієнко підставив ногу. Рикошет і рятівний кутовий.

28 хв. Льяїч бив із 25 метрів. М'яч розминувся із нижнім кутом на відстані 10 сантиметрів.

30 хв. Радоньїч возить Миколенка на фланзі, як тільки хоче.

32 хв. ГОЛ!!!! Ось вам і Яремчук! Ідеально подав Циганков на голову Романові й без шансів для воротаря! 1:1!

35 хв. Серби заметушилися! Їх нічия ніяк не влаштовує. Та ще й Люксембург у паралельному матчі тримаєься прои Португалії – 0:0.

39 хв. Малиновський вдарив здалеку з правої і трохи насмішив публіку. Не вдався удар.

40 хв. Циганков розігрався. Гарний пас на Миколенка, але Віталій не зумів оборобити м'яч. Шкода!

43 хв. Здається, перехопили ініціативу наші. Як же важливо зараз забити!

44 хв. Яремчук нас чує! Б'є точно в кут, але лисий Райкович тягне удар!

Все, перший тайм закінчено. Сербія дуже впевнено почала, але потім Україна тихою сапою перехопила ініціативу, зрівняла рахунок і могла вийти вперед.

А в паралельному матчі Португалія забила – 0:1. Важко буде сербам відновити психологічну рівновагу в перерві.

Поновилася гра!

47 хв. Караваєв проривався флангом, але захисники заблокували простріл.

48 хв. Малиновський впіймав м'яч, бив із 20 метрів просто по центру, але не влучив. Не йдуть сьогодні удари в Руслана.

50 хв. А от у Льяїча удар гарний. У струнку витягнувся П'ятов, але парирував постріл.

55 хв. Малиновський втратив м'яч перед воротами сербів. Задумався Руслан.

57 хв. Гол! Проґавили Мітровича наші. Закинули за комір Караваєву, а Мітрович розстріляв – 2:1.

61хв. Знову ініціатива в господарів поля. Наші приходять до тями.

63 хв. Радоньїч ледь не вийшов сам на сам. Матвієнко в дивовижному підкаті вибив м'яч.

67 хв. Серби забрали м'яч і катають його у своє задоволення.

69 хв. Мали момент наші. Але завовтузилися й ніхто не вдарив у підсумку.

70 хв. Заміна у Сербії. Гачинович замість Льяїча. Шевченко без замін поки.

71. хв. Мітрович ледь не забив удруге. Під кутом виходив форвард "Фулхема", але наш воротар незворушний.

75 хв. Гарний навіс від Миколенка, але Циганков не знайшов ворота.

77 хв. Заміни, замість Максимовича – Мілівоєвич. У нас замість Циганкова вийшов Бесєдін, а замість Сидорчука – Шепелєв.

80 хв. Серби потихеньку починають сушити гру. Що й зрозуміло.

82 хв. Остання заміна у сербів. Замість Радоньїча – Міленкович-Савич.

86 хв. Караваєв чекав м'яч, а Гачинович обікрав його. Ще один шанс на атаку згаяно.

88 хв. Оце вже, схоже, останній момент. Дійшов пас до Шепелєва, але він метрів із семи ударив у небеса!

89 хв. Шахов замість Малиновського виходить на останні хвилини.

90 хв. Пішли наші на штурм, але моментів немає.

90+4 ГОЛ!!! Бесєдін відіграється!! Штурмували-штурмували. Бесєдін підхопив у центрі карного майданчика й ударом у кут урятував гру!!! – 2:2

Таким чином збірна України без поразок закінчила відбірний турнір і тепер точно потрапить у першу корзину посіву.

Жеребкування Євро-2020 відбудеться 30 листопада в Бухаресті.

Зараз ви читаєте новину «Україна врятувала нічию із Сербією на останній хвилині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua