пʼятниця, 24 травня 2019 23:44

Україна розпочала молодіжний Кубок світу з перемоги над США

Українці здобули три бали

З перемоги стартувала збірна України на Кубку світу з футболу серед гравців віком до 20 років. У польському місті Бєльсько-Бяла українці взяли гору над збірною США з рахунком – 2:1.

Американці заволоділи ініціативою з перших хвилин. Вони провели кілька гострих атак. Однак першими відзначилися українці. Цітаішвілі на 26 хвилині дальнім пасом вивів на удар Булецу й той пробив у ближній кут без шансів для воротаря.

Американці зрівняли рахунок через 6 хвилин. Швидка атака завершилася пасом на фланг у напрямку Веа, той прострілив у центр і Серванья з трьох метрів пробив Луніна – 1:1.

У другій половині гри Україна перехопила ініціативу. Цітаішвілі на 49 хвилині влучив у поперечину після дальнього удару. А вже за дві хвилини Попов замкнув подачу з кутового, забивши головою у високому стрибку – 2:1.

Українці гостро контратакували і мали ще кілька нагод відзначитися. Особливо небезпечним був удар Владислава Супряги на останній доданій хвилині. Однак воротар США Скотт мяч парирував.

Суперник втратив свою найреальнішу нагоду зрівняти рахунок, коли в середині другого тайму Мендес влучив у штангу. Відтак – 2:1 перемога України.

В іншому матчі групи збірна Нігерії переграла збірну Катару – 4:0.

У наступній грі, 27 травня, Україна зіграє з Катаром, а США – з Нігерією.

Зараз ви читаєте новину «Україна розпочала молодіжний Кубок світу з перемоги над США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua