четвер, 14 листопада 2019 18:33

Україна перемогла Естонію з голом на останній хвилині

Олег Гусєв двічі забивав Естонії – в 2011 і 2012 роках

Добрий вечір!

Сьогодні збірна України зіграє свою передостанню гру в сезоні. У Запоріжжі підопічні Андрія Шевченка прийматимуть в товариському матчі збірну Естонії.

Ця гра є генеральною репетицією перед заключним матчем відбору проти збірної Сербії, яка відбудеться в неділю, 17 листопада.

Напередодні гри Андрій Шевченко відчуває великі проблеми зі складом. З різних причин на поле не вийдуть вісім гравців основного складу. Тому сьогодні ми побачимо в дії найближчий резерв головної команди.

Тим часом стали відомі стартові склади команд.

Україна - Лунін, Матвієнко, Соболь, Пластун, Болбат, Циганков, Коваленко, Шахов, Сидорчук, Ярмоленко, Бесєдін.

Естонія - Ігона, Баранов, Яагер, Камс, Пикк, Крейда, Айнсалу, Пурі, Лійвак, Аньєр, Кяйт.

Як бачимо, лише Матвієнка, Циганкова і Ярмоленка можна назвати твердими гравцями основи. Решта – честолюбні дублери.

Варто назвати і запасних нашої команди:

Пятов, Паньків, Шепелев, Шабанов, Швед, Яремчук, Коноплянка, Іванісеня, Буяльський, Миколенко, Безус, Караваєв.

У зустрічі дозволяється провести 6 замін.

За всю історію команди провели між собою чотири зустрічі. І в кожній перемогу неодмінно святкували українці.

Інколи траплялися й кумедні речі. 25 років тому, у матчі відбору до Євро 1996 Україна перемогла – 3:0. Але гра запам'яталася не цим. Матч доволі в'яло коментував покійний Сергій Дерепа. І раптом у всіх телевізорах країни пролунав невідомий жіночий голос:

– Серьожо, додай темпераменту!

Сподіваємося, що сьогодні такі заклики не знадобляться. Тим більше, що в Запоріжжі очікується аншлаг.

Команди виходять на поле.

А до аншлагу на трибунах дуже далеко! Шкода.

Гра почалася!

3 хв. Повільно розпочинають команди. Ніхто нікуди не поспішає.

5 хв. Бесєдін бив упритул з подачі Болбата, але Ігона витягнув м'яч із-під поперечки!

8 хв. Повністю ініціатива в господарів поля. Естонія в глухому захисті.

11 хв. Невисокі швидкості в грі. Трибуни теж якісь сонні.

16 хв. Болбат найактивніший у перші 15 хв. Намагався віддати на Бесєдіна Сергій, але перервали пас захисники.

18 хв. Циганков намагався прорватися флангом, але заробив тільки кутовий.

20 хв. Дальній удар Коваленка. Навряд чи ним злякаєш навіть Естонію.

23 хв. Замкнули Естонію ледь не в її карному майданчику. Якийсь міні-штурм у виконанні українців.

24 хв. Лунін уперше торкнувся м'яча. Пластун відкинув назад аби зігріти воротаря.

26 хв. Коваленко гарно пробив із 30 метрів. Трохи не вистачило, аби сфера залетіла в дальній верхній кут.

29 хв. Матвієнко бив здалеку, але рикошет послабив силу удару.

31 хв. Затяжна атака наших, але сейв воротаря й неточність в завершальній передачі не дозволила відкрити рахунок. А між тим півгодини збігло. Якось не дуже весело.

35 хв. Сидорчук кумедно не влучив по м'ячу. А потім Ярмоленко вирішив не ламати стиль атаки й залупив м'яч в небо.

37 хв. Досягнення! Естонія подає кутовий.

39 хв. Ох Бесєдін! Не має відчуття хижака, не чує запаху крові. Ярмоленко проскочив флангом, прострілив, а Бесєдін не добіг. Ніби на поїзд спізнився.

41 хв. Соболь класно бив з-за меж карного майданчика, але в останню мить м'яч піднявся вище "дев'ятки".

42 хв. А тепер вийшов сам на сам по діагоналі із лівого флангу. І вдарив ще більш неточно.

44 хв. Естонці смішно намагалися намалювати пенальті, але форвард упав раніше аніж до нього добіг наш захисник. А хтось каже, що естонці повільні!

Все, перший тайм закінчено. Не вистачає козацької агресії нашим хлопцям у столиці козацтва.

Другий тайм стартував. Чотири заміни в нас.

51 хв. Перша жовта картка. Кяйт (не той, що в Англії грав) тримав руками Шахова щосили.

Безус вийшов замість Циганкова. Шабанов, замість Матвієнка. Сидорчука змінив Іванісеня, Коваленко поступився місцем Буяльському.

52 хв. Шабанову набили ґулю над оком.

54 хв. Безус бив у дальній кут, але Ігона довів, що недарма їсть естонський хліб.

56 хв. Перспективно пройшли правим флангом Ярмоленко й Болбат, але в карному майданчику стіна. Вилітає м'яч звідти миттю.

59 хв. Ударна трихвилинка від Естонії. Затиснули наших, але до удару справа не дійшла.

61хв. Ярмоленко пройшов одного-другого, але вперся в Крейду. Міцний в Естонії захисник, нічого не скажеш.

62 хв. Дві заміни в гостей. Два щирих естонця вийшли на поле – Зеньов і Антонов.

65 хв. Буяльський віддав м'яч аби куди. Зовсім не видно на полі Віталія.

66 хв. Швед вийшов замість Ярмоленка.

Голів нема, тому вболівальники розважаються піснею про Путіна.

70 хв. Все менше моментів у наших.

73 хв. Естонці сміливішають. Навіть пресингувати пробують.

74 хв. Шепелєв вийшов замість Шахова. Остання заміна в України.

77 хв. Безус пробив штрафний, але влучив у стінку. У другому таймі для нас і це досягнення.

79 хв. Захисник Естонії ледь не зрізав у власні ворота, але голкіпер, витягнувшись у струнку витягнув.

81 хв. Бракує нестандартних ходів від наших. Хоч і важко, але все читає суперник.

83 хв. Соболь отримує жовту. Грубо підкотився під суперника.

86 хв. Аж нічого не відбувається на полі.

88 хв. Швед із Буяльським прорвалися правим флангом, але простріли – не наш козир сьогодні.

90 хв. Естонці покрутилися біля наших воріт і зникли геть.

90+2. ГОЛ!!! Безус виконав штрафний, м'яч зрикошетив від Зеньова і опустився в сітку без шансів для воротаря!

І фінальний свисток, як вишенька на торті. Все, ми перемогли.

У неділю, 17 листопада наша збірна гратиме із Сербією в Белграді.

Зараз ви читаєте новину «Україна перемогла Естонію з голом на останній хвилині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua