вівторок, 16 жовтня 2018 20:56

Україна - Чехія 1:0. Команда Шевченка достроково виграла групу Ліги Націй і вийшла до елітного дивізіону турніру

Українці здобули перемогу над чехами у стартовому матчі Ліги націй. Фото: ФФУ

Матч Ліги націй Україна - Чехія пройде у Харкові на стадіоні "Металіст". Початок - о 21:45.

На поєдинку працюватиме бригада арбітрів із Литви. Головним суддею зустрічі буде 40-річний уродженець Каунаса Гедимінас Мажейка. Йому допомагатимуть Вітаутас Сімкус і Вітеніс Казлаускас. Додаткові рефері – Донатос Румсас і Робертас Валіконіс. Четвертий суддя – Довідас Сужієделіс.

Суддівський спостерігач – Фріц Штухлік (Австрія). Делегат УЄФА – Маркус Штенгер (Німеччина).

Матч Ліги націй між Україною та Чехією розпочнеться з вшанування пам'яті легендарного гравця і тренера київського "Динамо" Олега Базилевича, який помер сьогодні на 81-му році життя.

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади:

Україна: П'ятов, Караваєв, Ракицький, Бурда, Матвієнко, Степаненко, Малиновський, Коноплянка, Ярмоленко, Марлос, Яремчук

Запасні: Лунін, Бойко, Кравець, Циганков, Зінченко, Кулач, Петряк, Макаренко, Бутко, Сидорчук, Пластун, Кривцов

Чехія: Павленка, Новак, Гебре Селассі, Брабец, Барак, Челюстка, Дочкал, Янкто, Шик, Павелка, Видра

Запасні: Коубек, Стронаті, Масопуст, Змргал, Шура, Травник, Крменчик, Цоуфал, Вацлік, Кудела

Перший тайм

3' Чехи виводили Шика на "побачення" з голкіпером збірної України - в останній момент м'яч зі штрафного майданчика вибив Бурда.

6' Українці завдали першого удару по воротах: Коноплянка зробив навіс в район 11-метрової позначки, Яремчук виграв верхову боротьбу, але пробив несильно і невлучно.

10' Момент в України! Коноплянка зробив навіс з лівого флангу, Яремчук випередив захисників і воротаря і пробив головою поруч зі стійкою.

12' Новак з правого флангу змістився в центр, трохи наблизився до воріт і пробив метрів з 25 - вище воріт.

14' Момент в України! Коноплянка навісив з правого флангу, Яремчук виграв єдиноборство на "другому поверсі" - після удару нападника метрів з 10 м'яч пройшов поруч зі стійкою.

15' Момент у Чехії: Павелка наважився на удар метрів з 22 - П'ятов у відчайдушному стрибку врятував українську команду.

18' Момент у Чехії: Янкто з лівого флангу вискочив віч-на-віч з голкіпером - П'ятов удруге поспіль зумів зберегти ворота на "замку".

21' Шик наніс удар з дальньої відстані - страж воріт українців спокійно з цим впорався.

25' Яремчук укотре пробив головою з меж штрафного - далеко від воріт. Подачу з правого флангу зробив Караваєв.

30' Коноплянка зробив хитру передачу в штрафний - Яремчук і Ярмоленко не зрозуміли партнера.

33' Момент в України! Марлос відпасував на Коноплянку, який з лівого флангу пройшов у штрафний, обіграв суперника і пробив метрів з 12 - воротар чехів зіграв надійно.

35' Момент в України! Марлос зробив перелачу в центр на Малиновського, якому трохи не вистачило влучності.

43' ГОООЛЛЛЛЛЛЛЛ - 1:0! Малиновський після пасу Яремчука наважився на удар метрів з 22 - м'яч залетів у кут воріт.

45' Янкто пробив з лівого флангу у дальній кут - невлучно.

Перерва

Другий тайм

48' Матвієнко зробив навіс з лівого флангу - Яремчука опікали одразу два захисника і не дозволили йому пробити по воротах.

50' Україна заробила право на кутовий, подачу виконав Коноплянка, а арбітр зупинив гру, зафіксувавши порушення правил з боку Яремчука.

53' Шик вирішив пробити з-за меж штрафного - вище воріт.

55' Момент у Чехії: Павелка пробив метрів з 22, м'яч полетів під поперечину - П'ятов "потягнув" цей удар.

65' Українці провели стрімку контратаку: Марлос віддав пас у штрафний на Ярмоленка, який обіграв воротаря, але м'яч залишив межі поля.

67' Змргал вийшов на поле замість Видри.

68' Павелка наніс удар з лівого флангу - м'яч пішов на кутовий.

69' Циганков вийшов на поле замість Коноплянки.

70' Ярмоленко з правого флангу увійшов у штрафний і намагався "закрутити" у дальній кут - виконання підвело гравця.

72' Два удари поспіль від Малиновського і Степаненка не досягли цілі.

73' Замість Шика на поле вийшов Крменчик.

76' Момент в України! Ярмоленко вивів Циганкова віч-на-віч з голкіпером, який нейтралізував удар Віктора.

77' Змргал отримав пас з лівого краю штрафного і пробив з відскоком від газону - П''ятов зреагував на удар у ближній кут.

81' Шура вийшов замість Янкто.

83' Ракицький помилився на своїй половині, Крменчик підхопив м'яч, наблизився до воріт і пробив з лівої ноги - вище воріт.

85' Малиновського замінив Зінченко.

Арбітр компенсував 3 хвилини.

Кінець матчу

Перемога збірної України гарантувала їй перше місце у групі В1 Ліги Націй. 16 листопада ми гратимемо на виїзді проти Словаччини заключний матч групового турніру. Він уже нічого не вирішуватиме для української команди. Наступна Ліга Націй пройде за чотири роки. Україна - як переможець групи - тепер гратиме у дивізіоні А, серед найсильніших. Також ми здобули право позмагатися за путівку на Євро-2020 у стикових матчах навесні 2020-го, якщо не проб'ємося туди через відбірковий турнір.

Зараз ви читаєте новину «Україна - Чехія 1:0. Команда Шевченка достроково виграла групу Ліги Націй і вийшла до елітного дивізіону турніру». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua