понеділок, 21 червня 2021 18:56

Україна програла Австрії вирішальний матч на Євро

Головною надією австрійців буде форвард Марко Арнаутович. Фото: Reuters

Добрий вечір!

Він по-справжньому стане добрим, якщо збірна України переможе сьогодні команду Австрії. В разі нічиєї всі стверджуватимуть, що це договірняк. В разі поразки нам доведеться чекати на завершення групового турніру й тремтіти.

Перемога – єдиний шанс українців на продовження боротьби в турнірі. Поясню, чому. В 1/8 фіналу нас з великою вірогідністю чекатиме збірна Італії. Виходити на неї після сумнівної нічиєї – самогубство. Впевненості нашим гравцям може додати лише перемога над Австрією. Тоді ми матимемо шанс.

Хтозна, може, й Андрій Шевченко отримає шанс показати себе всій Італії, якщо переможе їхню збірну. Але це вже я занадто забігаю наперед. Сьогоднішнє завдання-мінімум – не поступитися збірній Австрії, яка теж мріє не програти. А про максимум я вже писав.

Уже оголосили стартові склади команд:

Україна: Бущан, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко, Зінченко, Ярмоленко, Малиновський, Яремчук.

Запасні: П'ятов, Трубін, Соболь, Судаков, Кривцов, Степаненко, Марлос, Макаренко, Циганков, Бесєдін, Тимчик, Довбик.

Австрія: Бахманн, Драгович, Хінтереггер, Арнаутович, Алаба, Забітцер, Гріллич, Баумгартнер, Лайнер, К. Шлагер, Лаймер.

Запасні: А. Шлагер, Перван, Ульмер, Пош, Ільсанкер, Грегорич, Лінхарт, Тріммель, Шауб, Шопф, Онісіво, Калайджич

Звучать гімни команд.

Історичний матч розпочався. Матч, після якого котрась зі збірних вперше вийде до 1/8 фіналу. А, можливо, обидві збірні.

2 хв. Шлагер проривався і знову флангом Миколенка, але Зінченко встиг вибити м'яч.

4 хв. Ярмоленко відповідає тим же, тільки його пас перериває голкіпер.

7 хв. Забітцер пробиває з-за меж карного майданчика, але дуже невлучно.

10 хв. Пресингують австрійці й нашим далеко не завжди вдається вирватися з-під лещат пресингу. Ініціатива в Австрії.

13 хв. Українці співають знаменитий хіт про Путіна, а австрійці підспівують. Лише російський коментатор вдає, що нічого не чує.

16 хв. Караваєв жорстоко обрізається, але австрійці здобувають небагато – лише кутовий.

20 хв. Майже половину першого тайму зіграли команди, а наші ще не створили жодного моменту. Навіть натяку на нього.

22 хв. ГОЛ! Догралися. Молода "зірка" Ілля Забарний не втримав Баумгартнера під час кутового і виймайте – 0:1.

24 хв. Шостий кутовий подали щойно австрійці. А наші на полі де? У що ми граємо? Розраховували на – 0:0?

27 хв. Страшенно пасивна й неорганізована збірна України. Жахлива гра.

29 хв. Нарешті. Шапаренко прорвався флангом і ударив у дальній нижній кут. Голкіпер витягнув, а Ярмоленко не встиг на добивання.

33 хв. Автору гола Баумгартнеру не дуже добре після зіткнення головами. Замість ньогоо виходить Шоп.

35 хв. Бущан і Караваєв помиляються по черзі й наша команда просто не може вийти зі своєї половини поля.

37 хв. Бущан з останніх сил витягує удар Лаймера. Так можна і 0:3 в першому таймі мати.

39 хв. Малиновський бездарно втрачає м'яч на своїй половині поля. Ніби балет якийсь зображують наші, а не в футбол грають. Повна перевага суперника.

43 хв. Малиновський черговий раз втрачає м'яч і все закінчується виходом Арнаутовича сам на сам із Бущаном. Добре, що Марко не влучає у ворота.

9:1 за моментами на користь Австрії і 8:1 за кутовими.

45 хв. Що творить Забарний! Пропускає простенький м'яч і другий гол дивом не залітає в наші ворота, бо Забітцер упав.

Перерва. Найжахливіша гра нашої збірної на цьому чемпіонаті.

Другий тайм, який може стати останнім для нашої збірної на цьому Євро розпочався.

46 хв. Ключова заміна в нас. Циганков виходить замість Малиновського. Найгірша гра Руслана за збірну. Якби ще Забарного поміняти.

49. хв. Гінтереггер боровся із Яремчуком і обидва впали Пауза в нас. Чакир карток не давав.

51 хв. Нічого не міняється в нас. Шлагер небезпечно б'є з-за меж карного майданчика. Бущан ловить.

54 хв. Арнаутович небезпечно пробивав і дивом ніхто не замкнув.

57 хв. Шоп і Шлагер стріляють дублем, але не влучають у площину.

60 хв. Програють усю боротьбу українці. І дуже сильно поступаються в швидкості.

62 хв. Якщо самі не можемо пробити, то австрійці нам допомагають. Лайнер пробив по своїх воротах, Бахманн ледве потягнув.

65 хв. Не бачу, за рахунок чого Україна збирається переламати хід гри. Все дуже погано!

68 хв. Друга заміна в нас. Марлос замість Шапаренка.

71 хв. Циганков одним пасом обрізає всю команду. Таке враженння, що один із суперників грає у футбол і отримує насолоду, а інший мучиться й чекає на кінець гри.

74 хв. По-хорошому Шевченка треба звільняти після такої гри. Змусити раніше закінчити чемпіонат, місяць маринувати футболістів і так бездарно злитися. Це треба було вміти.

77 хв. Австрійці розкреслили гарну контратаку, але Забарний заблокував удар Забітцера.

79 хв. Зінченко нагадав дрібним фолом про своє існування.

82 в. Наші, схоже, вирішили грати на утримання рахунку.

84 хв. Очевидний тренерський прорахунок. Збірна України потрапила в глибоку функціональну яму.

85 хв. До закінчення гри залишається 5 хвилин, а наші й не думають пресингувати суперника. Немає сил.

87 хв. Австрійці не дають навіть заволодіти м'ячем.

88 хв. Яремчук бив під дальню стійку й дивом не влучив. Головне, що ніхто не встиг замкнути. Яремчук і Ярмоленко – дві світлі плями в суцільному мороці нашої команди.

Все. Відмучилися наші. З такою грою нічого робити на цій першості. Краще класика не скажеш: Ми чужі на цьому святі життя!

В паралельному матчі збірна Нідерландів розтрощила Північну Македонію – 3:0. Нідерландці з першого місця виходять із групи. Збірна України чекатиме на завершення групового етапу в надії втрапити в число кращих команд, які посіли треті місця.

Зараз ви читаєте новину «Україна програла Австрії вирішальний матч на Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua