середа, 17 липня 2013 09:58

Українські футболісти стали шостими на Універсіаді

Наші студенти програли команді Ірландії ФОТО: ffu.org.ua

Студентська збірна України зіграла проти команди Ірландії у матчі за 5?6 місце.

На 17-й хвилині матчу Ділан Мерна головою замкнув передачу з флангу. На 74-й хвилині Сергій Панасенко отримав другу жовту картку, і одразу після цього Джонатан Аддіс відзначився у воротах нашого голкіпера. На 82-й хвилині арбітр матчу призначив пенальті у ворота України. Баррі Омахоні зробив рахунок 3:0.

Наприкінці матчу українці все ж змогли відзначитися у воротах ірландців, Сергій Кравченко на 87-й хвилині забив останній м'яч України на Універсіаді у Казані. Фінальний рахунок гри 3:1.

Таким чином на всесвітній XXVII літній Універсіаді в Казані українська збірна посіла 6 місце.

Зараз ви читаєте новину «Українські футболісти стали шостими на Універсіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua