неділя, 14 вересня 2008 10:57

Українська діаспора виграла в Канаді чемпіонат з автофутболу

Ось вже третій рік поспіль в Канаді змагаються команди з різних країн світу в автофутбольному чемпіонаті.

Цього року автофутбольний чемпіонат проходив у Канаді з 1 по 11 вересня. За чемпіонство змагалися 14 команд з 7 країн світу.

В автофутбол грають 2 команди. Від кожної команди беруть участь по 6 автомобілів (1 на воротах і 5 польових автомобілів). В одному авто знаходяться 2 людини. Автомобілем-воротарем керує 1 людина. Суть гри полягає в тому, щоб на автомобілі, граючи в команді забити гол у ворота противника. Замість м"яча використовують великий надувний м"яч. Для уникнення проколу м"яча на передню частину авто надягають спеціальний чохол і знімають всі гострі предмети (значки і емблеми).

Гра проходить на футбольному полі, що за розмірами в два рази перевищує стандартне. Ворота в 4 рази більше звичайного. Матч триває 2 тайми по 20 хвилин кожен.

Автомобілі повинні бути обладнані двигунами від 1.8 до 2.5 літрів.

Цього року чемпіоном стала команда Канади перемігши своїх австралійських противників з рахунком 6:3. Конадська команда на 100% складалася з українських емігрантів. Команда виступала на автомобілях FordFocus 2005 р.в. На воротах стояв OpelAstra.

Друге місце зайняла команда з Австралії. Третьою стала ще одна канадська команда.

Після фінальної гри страхова компанія налічила збитків на $14 доларів.

"Канада-Спорт"

Зараз ви читаєте новину «Українська діаспора виграла в Канаді чемпіонат з автофутболу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua