понеділок, 13 травня 2019 10:30

Українка виграла золото на змаганнях із дзюдо Grand Slam

Єлизавета Каланіна

Українська дзюдоїстка Єлизавета Каланіна виграла золоту медаль на змаганнях Grand Slam у Баку.

Українка перемогла у ваговій категорії понад 78 кг. У півфіналі 24-річна спортсменка виграла у бронзової призерки Олімпіади-2016 словенки Анамарії Веленшек. У фінальному поєдинку Каланіна здобула перемогу іппоном над боснійської дзюдоїсткою Ларисою Церіч.

Важливо додати, що на бронзову медаль у Баку претендував Яків Хамо, який виступав у категорії понад 100 кг, однак у поєдинку за третє місце програв росіянину Антону Кривобокову.

Бронзову медаль у чоловіків на турнірі у Баку завоював українець Богдан Ядов.

Зараз ви читаєте новину «Українка виграла золото на змаганнях із дзюдо Grand Slam». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua