четвер, 11 жовтня 2018 05:45

Українка Катерина Чорній виграла друге золото юнацької Олімпіади

Українка стала дворазовою чемпіонкою юнацьких ігор. Фото: Спортобоз

Українська фехтувальниця на шпагах Катерина Чорній здобула другу золоту медаль на ІІI літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018, які проходять в аргентинському Буенос-Айресі.

У турнірі міжнародних змішаних команд Катерина Чорній виступала за команду "Європа 1", яка у фіналі з рахунком 28:25 перемогла збірну "Азії-Океанії 1", повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Бій українки поставив чудову крапку золотого тріумфу "Європи 1" – у вирішальній сутичці Чорній завдала поразки чинній чемпіонці світу серед кадетів Се Кейлінь Сінь Янь з Гонконгу, яку Катерина обіграла в понеділок у фіналі індивідуальної першості юнацької Олімпіади-2018.

Зараз ви читаєте новину «Українка Катерина Чорній виграла друге золото юнацької Олімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua