вівторок, 19 вересня 2017 20:11

У Німеччині забили найганебніший гол сезону
4

Капітан "Карл Цейс" Сорен Айсманн забив гол, проігнорувавши правила fair play

У матчі 3-го дивізіону чемпіонату Німеччини з футболу між командами "Карл Цейс" і "Меппен" гравець господарів Сорен Айсманн забив гол, проігнорувавши всі етичні норми і правила fayir play.

На 57-й хвилині за рахунку 0:2 на користь "Меппен", футболісти команди вирішили зупинити гру через травму суперника. Півзахисник "Карл Цейс" благородства не оцінив, нахабно скориставшись ситуацією. Після 5-хвилинних суперечок м'яч зарахували.

"Карл Цейс" не лише нічого не повернув "Меппену", але і наприкінці відігрався. Забив все той же Айсманн.

"Я розумію, чому вони розлютилися, але я не бачив, що один з гравців впав", - спробував виправдатися після гри Айсманн.

Тренер гостей сказав, що у нього немає слів, а господарів - що він явно не пишається цим епізодом.

Раніше капітана "Бохума" Фелікса Бастіансен збили в своєму штрафному гравці "Дармштадта". Суддя призначив пенальті, але сам Бастіансен переконав арбітра скасувати рішення, адже порушення не було. На той момент "Бохум" програвав 0:1, але в останні 10 хвилин матчу вирвав перемогу - 2:1.

Зараз ви читаєте новину «У Німеччині забили найганебніший гол сезону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua