вівторок, 08 травня 2007 16:40

У Китаї українські стрибуни у воду взяли "срібло"

У канадському Монреалі пройшли змагання другого етапу розиграшу Кубка світу зі стрибків у воду. Українські спортсмени пропускали перший етап Кубка світу в Китаї, тому стартували в розиграші саме в Канаді, повідомляє www.sports.com.ua.

З наших спортсменів кращого результату в Монреалі добилися Дмитро Лисенко і Антон Захаров, які зайняли 2 місце в синхронних стрибках з 3-метрової вежі.

У індивідуальних стрибках з 3-метрової вежі Дмитро Лисенко вийшов у фінал, де зайняв 4 місце. Бронзовому призерові етапу Кубка світу американцеві Крісу Корвеллу наш спортсмен поступився всього лише 0,15 балу.

Марія Волощенко і Ганна Пісьменська у фіналі синхронних стрибків з 3-метрової вежі показали 9-й результат. У індивідуальних стрибках з 3-метрової вежі луганчанка Марія Волощенко зайняла 6 місце в півфіналі "А".

Також в Монреалі виступала Юлія Прокопчук, що зайняла в стрибках з платформи 18 місце в попередньому раунді.

Зараз ви читаєте новину «У Китаї українські стрибуни у воду взяли "срібло"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua