середа, 22 вересня 2021 06:11

У другому матчі на чолі "Динамо" Луческу став володарем Суперкубка

"Динамо" завоювала дев'ятий Суперкубок в історії. Фото: ФК "Динамо" Київ

22 вересня "Динамо" та "Шахтар" розіграють між собою Суперкубок України сезону-2021.

Минулого сезону команди також грали за суперкубок України. Це був другий матч Мірчі Луческу на чолі "Динамо" в офіційних іграх. Кияни виявилися сильнішими - 3:1.

З перших хвилин "Шахтар" заволодів ігровою та територіальною перевагою. Команда Луїша Каштру "закрила" суперника на його половині поля. Підопічні Луческу змогли вирівняти гру та забити два м'ячі.

Спочатку Карлос Де Пена замкнув флангову передачу головою. Додо забив за свого візаві та уругвайцю залишалося влучити у ворота. Потім Жерсон Родрігес використав помилку Андрія Пятова під час контратаки.

"Гірники" змогли відповісти м'ячем Жуніора Мораеса, який вдало зіграв на другому поверсі.

Другий тайм почався із тиску "Шахтаря". Гра проходила на половині поля "Динамо". "Гірники" мали свої моменти, але забити так і не змогли. Динамівці покарали суперника в кінці гри, коли Фран Соль забив третій гол у ворота Пятова. Після чого команди вже догравали.

Луческу зміг здивувати свого візаві Каштру. Надійна оборона та правильно обрана тактика дозволила "Динамо" перемоги.

Матч між "Динамо" та "Шахтарем" розпочнеться о 21:00. Звіт про матч та онлайн-трансляцію читайте на нашому сайті.

Суперкубок України проводиться із 2004 року. Жодна інша команда, окрім "Динамо" та "Шахтаря", не володіли цим трофеєм. У киян - дев'ять перемог, а у "гірників" - вісім.

Зараз ви читаєте новину «У другому матчі на чолі "Динамо" Луческу став володарем Суперкубка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua