субота, 08 серпня 2020 11:18

Три шайби за три хвилини. Легендарний клуб НХЛ врятувався в розіграші Кубка Стенлі

Три шайби за три хвилини. Легендарний клуб НХЛ врятувався в розіграші  Кубка Стенлі
"Коламбус" рано почав радіти. Фото Рейтер

Легендарний клуб НХЛ "Торонто Мейпл Ліфс" дивним чином врятував гру 1/8 розіграшу Кубка Стенлі проти "Коламбуса".

"Кленові листки" програвали в матчі 0:3, пропустивши третю шайбу на 55-й хвилині! У разі третьої поразки вони б припиняли боротьбу. Однак буквально за три хвилини канадська команда організувала камбек і перевела гру в овертайм, де перемогла завдяки шайбі Остона Меттьюз - 4:3. Рахунок в серії став рівним - 2:2.

Цікаво що напередодні подібним чином відігрався і "Коламбус Блу Джекетс". У третьому матчі вони програвали - 0:3, але зрівняли рахунок і закинули переможну шайбу в овертаймі.

Це була єдина серія попереднього раунду, в якій знадобиться вирішальний 5-й матч. У перший раунд вже вийшли Монреаль, Кароліна, Айлендерс, Чикаго, Арізона, Ванкувер і Калгарі.

Зараз ви читаєте новину «Три шайби за три хвилини. Легендарний клуб НХЛ врятувався в розіграші Кубка Стенлі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua