неділя, 30 листопада 2008 17:40

Тойота Challenger. Го Соєда виграв змагання

Го Соєда став переможцем тенісного турніру серії Challenger у японському місті Тойота, призовий фонд якого складає 35 тисяч доларів.

Напередодні 24-річний мешканець Канагави, який мав перший номер посіву, у фінальному матчі обіграв корейця Лі Хюн Тайка, посіяного під другим номером, - 6:2, 7:6 (9:7).

По ходу змагань Соєда розібрався зі своїми співвітчизниками Гоюїчи Мотомура, Тацума Іто та Такао Сузукі, а також з китайцем Сунь Пен.

За перемогу Соєда отримає 5 тисяч доларів призових, а також 55 рейтингових очок.

РІА "Новости"

Зараз ви читаєте новину «Тойота Challenger. Го Соєда виграв змагання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua