субота, 19 вересня 2020 00:57

Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру в Римі

Світоліна вийшла в наступний етап турніру. Фото: Укрінформ

Перша ракетка України Еліна Світоліна продовжує боротьбу на турнірі серії Прем'єр 5 в Римі.

У матчі третього кола українка зустрічалася зі Світланою Кузнєцовою з Росії. Зустріч тривала 1 годину 56 хвилин і завершилася перемогою Еліни Світоліної з рахунком 7:6, 6:4.

Рахунок в особистому протистоянні суперниць в офіційних матчах став 4-1 на користь Світоліної.

За вихід до півфіналу турніру категорії Premier в Римі Світоліна зіграє з переможницею матчу між словенкою Полоною Херцог і 12-ою сіяною чешкою ​​Маркет Вондроушовой.

У минулому році переможницею цих змагань стала Кароліна Плішкова з Чехії. У фіналі вона з рахунком 6:3, 6:4 обіграла британку Йоханна Конту.

Зараз ви читаєте новину «Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру в Римі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua